kodud täis päikest ja head energiat

disaini oma kodu türkiisikarva toonidega,
nagu ookean disainib maailma

Daydreamers, Balist inspireeritud
kollektsioon on peagi teie ees …

päevaunistajate pelgupaik

Päevaunistajatele pelgupaik. Kollektsioon on inspireeritud teekonnast müstilisel Bali saarel. Ookeanikarva toonid, värske apelsini ja piparmündilehtede aroom segatuna viiruki hõnguga, tuules seilavad palmilehtede mustrid. Soe tuul sasimas juukseid.

_DSC3147_DSC3217_DSC8286-3_DSC8306

Keset Bali müstilisi energiaid, mõtisklen, millisel imede maal me elame. Iga koht maailmas oma erilise olemusega tervitamas päevaunistajaid. Silmad suletuna istudes rolleri tagumisel istmel, soe tuul sasimas juukseid, unistan. Tunnen tuule puudutust ja kehasoojust, värsket apelsini ja piparmündilehtede lõhna segatuna viiruki hõnguga. Mu pea vajub tema kaelale nii õrnalt, et ta vaevu märkab seda.  Avades silmad vaatega taevasse, märkan meetrite viisi elavaid palmipuu lehtede mustreid. Sõidame, jumal teab kuhu, äkki isegi üle vikerkaare, palmilehtede kameeleonlikud meetrid kaaslasteks.

_DSC9019_DSC8569_DSC9332

Päikesetõusu ja -loojangu vahel, või ajal, mil kuu liigutab ookeani, on päevapikkune aeg iseendaga olemiseks. Mõned inimesed unistavad ookeanilainete vahel surfates, mõned keset tööpäeva riisipõllul. Mõned unistavad pühal palvehetkel, lausudes mantraid jumalale.

_DSC9146_DSC9257

Päevaunistamise keskmes ilmuvad nagu võluväel nähtavale looduse imelised värvid ja mustrid, justkui elu keset Pantone raamatulehti.

_DSC9382_DSC9063_DSC9049_DSC9050_DSC9474_DSC9391

Bali saare müstiline spirituaalsus ja põnevad mustrid on põimitud sisekujunduse aksessuaaride disaini ja tervendav energia lõhnadena aroomiküünalde koostisesse. Ilusaid päevaunistusi!

PÄEVAUNISTAJATE LEMMIKUD: VÕRKKIIGED, PADJAD,
AROOMIKÜÜNLAD NÜÜD SAADAVAL MEIE UHIUUES
E-POES. LEIA OMA LEMMIK!

Liitu uudiskirja saajate hulka ja ole inspireeritud!

You're subscribed!

Subscription failed. Please try again