ma mööda tähti
unes kulgen tihti

kui hommikust saab päev

disainitud käsikäes loodusega

Valhalla on koht, kus argirutiin
uinub ja inspiratsioon elavneb

Valhalla Factory asutaja ja disainer on elustiili fotograaf Terje Talpsepp. Looming põhineb Terje enda fotodel, mis on inspireeritud hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest. Terje ise armastab Vahemere-hõngulist Skandinaavia disaini ja sisekujundust, kuhu loodud aksessuaarid ideaalselt sobituvad.

“Ma näen unes džunglit, kahemeetriseid sulgi, liblikõielisi jõesänge, rääkivaid linde, valgeid ükssarvikuid.”

Ka Valhalla Factory brändi lugu on alguse saanud unenägudest: sümboliseerides kohta, kus ükssarvikud redutavad, pead pilvedes. See on põhjamaises videvikus olev viir musta ja valge vahel; koht, kus argielu rutiin uinub ja inspiratsioon elavneb. Kaootilisus on siin muutunud rutiiniks. Ka varahommikul valitseb looduses sarnast tüüpi kaootiline rahu ja tasakaal, hõljumine une ja ärkamise piiril. Need hetked on äärmiselt inspireerivad. Mu peas sünnivad just siis väga paljud ideed.

mina

“Hommik on hetk päevas, mil unenäomaailm vahetub
minut minuti haaval teadliku mõttemaailmaga.”

galerii_Artboard 17IMG_137-2

“Aroomiküünlad on disainitud mõttega tuua sama palju looduse energiat ja inspiratsiooni inimeste ellu, nagu toob üks imeilus päikesetõus ühel põhjamaiselt kargel hommikul minu ellu.”

IMG_088

“Iga kollektsioon on kui eraldi unenägu.”

IMG_161-2-2IMG_230IMG_195-2Designer Terje Talpsepp, Photos by Stina Kase, Make up by Penelope Russak, Dress by Marilin Sikkal

Liitu uudiskirja saajate hulka ja ole inspireeritud!

You're subscribed!

Subscription failed. Please try again